Zamek antywłamaniowy Gerda do drzwi

Najpopularniejszymi zamkami do drzwi, jakie można dostać na rynku, są z pewnością zamki Gerda. Wyroby jednego z bardziej znanych producentów zamków znajdują się prawie w każdym domu. Ich popularność wcale nie dziwi, ponieważ wraz z renomą marki otrzymujemy wysoką jakość i pewność, że wybrany model będzie służył przez wiele lat. Warto poznać szeroką gamę zamków do drzwi Gerda, by wybrać najlepszy model dla siebie.

???????????????????????????????????

Wybór dobrego zamka do drzwi

Wybierając zamki do drzwi, głównie należy kierować się ich przeznaczeniem. Różne wzory i wielkości odpowiadają różnych potrzebom konsumentów – innego zamka do drzwi będziemy potrzebować do zabezpieczenia biura, inny model wybierzemy do własnego mieszkania. Oto zamki do drzwi Gerda, a także zamek Keso, na który warto zwrócić uwagę.

Popularny zamek antywłamaniowy – Gerda RIM 6000 S

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000 S jest jednym z popularniejszych i cieszących się dużym zaufaniem, zarówno wśród klientów, jak i pośród profesjonalnych ślusarzy. Montaż zamka przeprowadza się w drzwiach antywłamaniowych Gerda Star S.Chociaż uznawany był za bardzo dobry, to jego mankament stanowił długi klucz, który nie był kompatybilny z pozostałymi systemami „wkładek euro”. Rozwiązaniem jest tu wybór doskonałego zamiennika –szwajcarskiego zamka do drzwi Keso RIM 6000 S, który ma mały klucz obrotowy. Opatentowane zabezpieczenie Omega2chroni przed dorobieniem klucza przez niepowołane osoby.

Zamki wpuszczane Gerda

Zamki wpuszczane stanowią pierwszy rodzaj zabezpieczenia, który wybieramy do własnego domu lub mieszkania. Przebadane przez laboratoria mechanizmy każdego zamka wpuszczanego Gerda zapewniają najwyższy poziom ochrony przez wiele lat użytkowania.

Zamki nawierzchniowe Gerda

Zamki nawierzchniowe są równie chętnie wybieranym zabezpieczeniem. Nowoczesne wzornictwo w zamkach Gerda i powłoki lakiernicze o wysokiej jakości zapewniają nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także elegancki wygląd. Każdy zamek nawierzchniowy Gerda to estetyczny i dyskretny sposób na niezawodną ochronę domowników oraz mienia.