MAGIC HOME – więcej niż innowacja

Tkaniny obiciowe –odpowiednio dobrane – potrafią odmienić całą przestrzeń i nadać jej oczekiwany charakter. Firma Fargotex Group, w swojej kolekcji tkanin Magic Home Collection, łączy nienaganną estetykę z innowacyjnością, charakteryzującą się niezwykłymi walorami praktycznymi – łatwością czyszczenia nawet najbardziej uporczywych plam. Czy może być zatem coś piękniejszego niż połączenie niepowtarzalnej estetyki ze współczesną funkcjonalnością?

 

Różnorodność struktur oraz bogactwo kolorów i odcieni materiałów Fargotex Furniture Fabrics to to, co wyróżnia markę na rynku. Kompleksowość oferty dopełnia innowacyjność tkanin Magic Home Collection – tkanin, które nie tylko kreują nowe trendy, ale również są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Magic Home to strefa wolna od trwałych zabrudzeń. Dzięki użytym apreturom Easy Clean czy też Easy Life tkaniny zachowują nieskazitelną czystość przez długi czas. Dzięki temu plama nie jest już powodem do stresu, a meble na dłużej pozostaną jak nowe. Jak to jest możliwe?
Tkaniny z kolekcji Magic Home zachowują nieskazitelną czystość przez długi czas, dzięki łatwemu czyszczeniu za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Dodatkowo niektóre tkaniny z kolekcji Magic Home nie wchłaniają rozlanych substancji. W przypadku rozlanej cieczy, jej krople po prostu gromadzą się na powierzchni tkaniny. Ta wstępna hydrofobowość w dużym stopniu ułatwia czyszczenie – wystarczy jedynie – zabrudzone miejsce – przetrzeć ściereczką. Nawet w przypadku uporczywych plam po kawie, winie czy kremie czekoladowym – możemy czuć się swobodnie. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd.


Obecnie w portfolio kolekcji Magic Home znajduje się aż 15 tkanin w tym jedna ekoskóra. Bogata gama kolorów sprosta nawet najbardziej wyszukanym aranżacjom, nadając wnętrzu niezwykłe walory zarówno estetyczne, jak i użytkowe. To propozycja przytulnych materiałów o niebywałej wytrzymałości włókien. Wysokie parametry odpornościowe sprawiają, że codzienna radość w otoczeniu najbliższych staje się niczym nieograniczona.