Jesienne nowości D2.

Jesienne nowości D2. to głównie krzesła, fotele i stołki barowe. Polipropylenowe siedziska choć dominują to ustąpiły trochę miejsca tym tapicerowanym, występując zamiennie na podstawie drewnianej lub chromowanej do wyboru. To przypadek krzeseł Techno. Dopracowane i niebanalne formy wraz z wyrazistymi kolorami tworzą ciekawą kompozycję, która zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Fotele Viva Krzesła Space Krzesła Techno DSW Krzesła Techno Stołki barowe Deli Stołki barowe tapicerowane Techno Stołki barowe Techno
Dla kochających poranną kawę i przegląd prasy polecamy stołki barowe z tej samej kolekcji. Nowoczesne hokery Techno zadbają o naszą wygodę, a do kuchni, do której trafią, wprowadzą powiew designu na najwyższym poziomie. Poszukującym stołków barowych w klasycznych kolorach proponujemy hokery Deli. Idealnie wyprofilowane siedzisko wraz z oparciem zapewnia komfort podczas siedzenia, a chromowana podstawa nadaje hokerowi dodatkowej nuty elegancji.
Połączeniem światowego wzornictwa z użytecznością może się pochwalić również fotel Viva. Prosta forma i klasyczne kolory sprawiają, że fotel znajdzie aprobatę zarówno u wielbicieli stylu tradycyjnego, jak i nowoczesnego – podkreśla Tomasz Dąbrowski. Korpus fotela wykonany został z wysokiej jakości polipropylenu, natomiast na siedzisku umieszczona została wygodna, tapicerowana poduszka w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru.
Dla poszukujących nieszablonowych kształtów, wyróżniających się na tle innych, polecamy krzesło Space występujące w wersji tapicerowanej i polipropylenowej. Nowatorski, lecz ergonomiczny kształt siedziska pozwala użytkownikowi na dobranie odpowiedniej pozycji podczas siedzenia. Mówiąc w skrócie: wygoda, design i nowoczesność.