JBL Tour One M2

Nowe wokółuszne słuchawki premium JBL Tour One M2 stworzono dla wygody i zaprojektowano, by inspirować użytkownika.

JBL Tour One M2 to słuchawki wyposażone w legendarne brzmienie JBL Pro Sound z certyfikatem Hi-Res oraz technologię True Adaptive Noise Cancelling, która wytłumia hałas, dzięki czemu można słuchać ulubionych playlist, czy nawet ciszy. To doskonały, przestrzenny dźwięk nawet do 50 godzin, również w podróży. To również wyraźne rozmowy dzięki technologii 4 mikrofonów. Wbudowane mikrofony potrafią rozpoznać głos użytkownika, więc można szybko porozmawiać w słuchawkach, dzięki funkcji Smart Talk. Można też włączyć funkcję Personal Sound Amplification, aby wzmocnić głos swój i innych bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Technologia True Adaptive Noise Cancelling automatycznie wykorzystuje 4 mikrofony wykrywające szumy, aby w czasie rzeczywistym dostosować się do otoczenia i zminimalizować zakłócenia. Optymalizuje też wydajność JBL Tour One M2, zapewniając doskonałe doznania dźwiękowe, podczas gdy użytkownik reguluje tryb ANC w aplikacji JBL Headphones.

Algorytm doskonale wyraźnych połączeń z 4 mikrofonami w słuchawkach JBL Tour One M2 ułatwia rozmowy nawet w głośnym lub wietrznym otoczeniu, a także korzystanie z pomocy wybranego asystenta głosowego. Natomiast funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chcesz słyszeć własny głos poprzez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek.

Słuchając muzyki, użytkownik może zachować świadomość otoczenia dzięki Smart Ambient, kontrolując poziom dźwięków otoczenia i włączając przycisk Personal Sound Amplification w aplikacji JBL Headphones, aby podnieść głośność rozmów o +15-20 dB i dostosować balans L/P. Dzięki funkcji Smart Talk nie trzeba zatrzymywać muzyki, aby odbyć szybką rozmowę: zaawansowana technologia rozpoznawania głosu reaguje na głos użytkownika, wstrzymując odtwarzanie i włączając funkcję TalkThru.

Legendarny dźwięk Pro Sound, dzięki szerokim badaniom i testom na całym świecie, to doskonała krzywa dźwięku JBL zapewniająca precyzyjny, wierny dźwięk i mniej zniekształceń przy każdej muzyce, o dowolnej częstotliwości i głośności. Z 40-mm przetwornikami Tour One M2 usłyszeć można najwyższej jakości brzmienie, od bogatych, wyrazistych basów po porywające najwyższe tony. Otaczający dźwięk przestrzenny JBL pozwala zanurzyć się w brzmieniu i poczuć się jak w teatrze, na koncercie lub w studiu z ulubionym artystą. Dzięki tej zastrzeżonej technologii dźwięk dociera praktycznie z każdego miejsca wokół, bez względu na źródło czy urządzenie, z którego jest odtwarzany.

Personi-Fi 2.0 daje możliwość by usłyszeć i poczuć każdą nutę swojej playlisty. Dźwięk można dostosować do osobistego profilu słuchowego, dzięki interaktywnym narzędziom, które wykorzystują precyzyjne informacje o użytkowniku i jego preferencjach do uzyskania dokładnie takiej krzywej dźwięku, jaka najbardziej mu odpowiada.

Sterowanie głosowe bez użycia rąk pozwala łączyć się z cyfrowym światem w dowolnym miejscu. Wystarczy powiedzieć „OK, Google” lub „Alexa”, aby porozmawiać z wybranym asystentem głosowym i sterować słuchawkami za pomocą komunikatów głosowych w wielu językach. Szybkie parowanie z Google i Microsoft swift pair oraz kontrola z aplikacją JBL Headphones. Bezpłatna aplikacja JBL Headphones pozwala skonfigurować korektor dźwięku, włączyć Adaptive Noise Cancelling, dostosować poziom ANC lub ustawienia kontroli dźwięku otoczenia i sprawdzić najlepsze dopasowanie. Można też dostosować sposób zachowania się słuchawek poprzez personalizację panelu dotykowego lub dostosować wyjście audio lub wideo, aby w pełni wykorzystać treści, wybrać preferowanego asystenta głosowego i wiele więcej.

Dźwięk Bluetooth 5.3 LE (dostępny od wiosny 2023 r. poprzez aktualizację OTA – Over The Air) zapewni jeszcze bardziej stabilne i bezpieczne połączenie w najlepszym wydaniu.

Specyfikacja techniczna:

Ogólne dane techniczne

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 40 mm

Zasilanie: 5 V 1,5 A

Waga: 272 g

Rodzaj akumulatora: Akumulator litowojonowy (920 mAh / 3,7 V)

Czas ładowania: 2 godz. od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i wyłączoną technologią ANC: do 50 godzin

Czas odtwarzania muzyki z włączoną łącznością Bluetooth i aktywną redukcją hałasu: do 30 godzin

Czas rozmów przy wyłączonej opcji ANC: do 30 godz.

Czas rozmów przy włączonej opcji ANC: do 21 godz.

Pasmo przenoszenia (pasywne): 10 Hz – 40 kHz

Pasmo przenoszenia (aktywne): od 10 Hz do 22 kHz

Impedancja: 32 omy

Czułość: 117 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 93 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.3

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3.2, AVRCP 1.6.2, HFP 1.7.2

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2400 MHz–2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth: <4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4- DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 1549 zł