Zwykły a nowoczesny mop – sprawdź różnicę

 

Regularne czyszczenie podłóg to obowiązek, który mało kto z nas lubi. Odkurzanie, a następnie mycie podłogi i czekanie aż wyschnie zabiera zazwyczaj dużo czasu, który wolelibyśmy poświęcić na inne obowiązki czy przyjemności. Nowoczesne mycie podłóg mopami marki Hizero pozwala jednak skutecznie utrzymać czystość, a jednocześnie jest zdecydowanie prostsze niż w przypadku używania tradycyjnego mopa. Sprawdź różnicę między zwykłym a nowoczesnym mopem!

Zwykły a nowoczesny mop - sprawdź różnicę

Wielofunkcyjne mopy do czyszczenia

Nowoczesny mop marki Hizero pozwala nie tylko na oszczędność czasu, ale także środków do umycia podłogi. Zużywa około 80-90 procent mniej wody, do której w razie większych zabrudzeń dodajemy niskopieniący płyn tej samej marki, a całe sprzątanie nawet powierzchni sięgających do 100 mkw zajmie nam zaledwie 15 minut. Mop Hizero nie tylko myje, ale także zamiata podłogę, wyciera ją do sucha, dzięki czemu jest natychmiast gotowa do chodzenia, a na koniec czyści się samodzielnie. Żadne oferowane obecnie na rynku urządzenie sprzątające nie ma aż takich możliwości.

Oszczędność miejsca i brak hałasu

Smukły kształt mopa Hizero powoduje, że bez większego problemu znajdziemy na niego miejsce nawet w najmniejszym mieszkaniu. Dostępny ze specjalną stacją do ładowania baterii mop Hizero działa przez 80 minut, przez które spokojnie możesz wysprzątać całe mieszkanie czy dom, nie ciągnąc za sobą irytująco plączących się kabli czy przełączając je do różnych kontaktów. Ponadto mop Hizero emituje o 70 procent mniej hałasu niż standardowy odkurzacz. Dzięki temu sprzątanie podłogi możesz wykonać nawet w czasie drzemki małego dziecka.

Ekologiczne sprzątanie

Wbudowany w mopie rolujący polimer czyszczący absorbuje brud w czasie sprzątania. Pozwala na na czyszczenie podłogi wyłącznie wodą w temperaturze pokojowej, którą wlewasz do zbiornika. Tylko mocniejsze zabrudzenia wymagają użycia płynu niskopieniącego Hizero, którego skład nie szkodzi środowisku, a pozostawia we wnętrach przyjemny, świeży zapach.

24-miesięczna gwarancja i szybki serwis

Urządzenia marki Hizero mają 24-miesięczną gwarancję. W razie jakichkolwiek problemów z użyciem mopa, wystarczy skontaktować się z działem serwisowym firmy Sterna Polska pod numerem 25 682 46 54, która zapewnia usługę door to door.

Oszczędność czasu, energii i możliwość utrzymania nawet największego domu w czystości – to najważniejsze zalety różniące mop Hizero od tradycyjnych urządzeń tego typu. Jeśli szukasz urządzeń, które pozwolą Ci na szybkie i łatwe sprzątanie – mop Hizero będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!