Wrocławskie Centrum Konferencyjne przy Hali Stulecia 18.06

Motyw przewodni: Jak projektować lofty i swój interiobiznes?

Gość specjalny: Justyna Smolec – architekt wnętrz

Atrakcja: Spektakularny pokaz videomappingu w Hali Stulecia!

Rejestracja dla architektów na stronie

Po niezwykle udanych konferencjach dla architektów i projektantów wnętrz w Warszawie i w Łodzi, czas na spotkanie 18 czerwca we Wrocławiu.

Konferencje IDEALNY DOM I WNĘTRZE charakteryzują się bardzo ciekawym programem, dobrymi produktami prezentowanymi na stoiskach wystawców oraz wyjątkowymi miejscami w jakich się odbywają te spotkania.

W Warszawie była to Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego – jeden z najciekawszych współczesnych pomysłów architektonicznych stolicy, w Łodzi był Hotel Andel`s – najsłynniejszy i najpiękniejszy polski loft, a we Wrocławiu będzie Hala Stulecia – obiekt wzniesiony na początku ubiegłego wieku, perła wrocławskiego modernizmu, od 7 lat wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Program wrocławski zapowiada się niezwykle interesująco.

Architekt Justyna Smolec, mająca w swoim imponującym portfolio najciekawsze realizacje dotyczące loftów opowie architektom wnętrz na co zwrócić uwagę przy projektowaniu obiektów postindustrialnych. Część jej wystąpienia będzie dotyczyła również zagadnień związanych z projektowaniem własnego biznesu.

Agnieszka Wójtowicz, dizajnerka, od 10 lat aranżująca wnętrza, przedstawi swój autorski pomysł, który nazwała Instytutem Interiologii. Instytut Interiologii skupia architektów wnętrz (Justyna Smolec znajduje się również w tej grupie specjalistów), trenerów biznesu i coachów i ma ma celu pomóc architektom wnętrz w ich codziennej pracy związanej nie tylko z projektowaniem, ale także w komunikacji i negocjacji z klientem czy w zagadnieniach prawnych. Warto zapoznać się z tym projektem.

Szczegółowy program na stronie.

Na koniec naszego wrocławskiego spotkania szykujemy zwiedzanie Hali Stulecia i organizujemy dla uczestników spektakularny pokaz videomapingu!

Projektantów i architektów wnętrz zapraszamy do rejestracji na http://www.szkolenia.agencjasoma.pl/perfecthome/

SPONSORZY KONFERENCJI:

Firmy, które chcą się zaprezentować na konferencji Wrocławiu zapraszamy do kontaktu.

Kamilla Walicka, tel. 22 /649 76 71

e-mail: kamilla.walicka@agencjasoma.pl Dorota Piela, tel. 22/ 649 76 71

e-mail: dorota.piela@agencjasoma.pl

Zuzanna Kuhl, tel. 22/ 649 76 69

e-mail: zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl

Jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywać od nas jakichkolwiek informacji drogą elektroniczną, prosimy o wysłanie informacji zwrotnej ze słowem NIE w tytule wiadomości.

Agencja SOMA Sp. J.

Ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa

Tel: 22 649 76 69, Fax: 22 649 76 83

E-mail: biuro@perfecthome.pl