Uzupełnij wnętrze z D2.

Urządzając wnętrze mieszkania lub domu zaczynamy od niezbędnych rzeczy: stołu, przy którym będziemy mogli spokojnie zjeść posiłek, krzeseł, na których usiądziemy i kilku komód, do których włożymy swoje ubrania.

Potem dochodzi kanapa w salonie, fotel i kolejne meble, które wspólnie z resztą tworzą spójną całość. Ale czy to już wszystko, czego potrzebuje nasze wnętrze?

Otóż nie! Tak, jak najlepsza, kobieca kreacja potrzebuje odpowiedniego naszyjnika, czy eleganckich kolczyków, tak i wnętrze mieszkania, potrzebuje dodatków, które ostatecznie określą jego charakter.

Warszawa, 02 czerwca 2014 r. – Dla osób lubiących nietuzinkowe rozwiązania i oryginalne pomysły polecamy produkty firmy Umbra, które w sposób prosty, ale nowoczesny udekorują wnętrze i pomogą odpowiednio zorganizować oraz uporządkować przestrzeń.

Ciekawym pomysłem na wyeksponowanie zdjęć i tym samym ozdobienie ściany będzie designerska multirama Clothesline. Umieszczone w niej zdjęcia do złudzenia przypominają rozwieszone pranie! Multirama to też dobre rozwiązanie na różnego rodzaju pamiątki lub kartki z notatkami dla domowników.

Inną, lecz równie kreatywną propozycją na uwolnienie ulubionych fotografii z zakurzonych albumów jest chromowane drzewo Fotofalls Desk.

Mając do dyspozycji 18 gałązek – wraz z klamerkami na ich końcach – można udekorować drzewo własnymi wspomnieniami i postawić je na komodzie w salonie lub na biurku w gabinecie.

Dla kobiet posiadających niezliczone ilości bransoletek, pierścionków, czy kolczyków polecamy kolekcję organizerów na biżuterię w formie elementów damskiej garderoby: Koszulki, Sukienki, czy Gorsetu. Każdy z nich wyposażony został w przegródki i kieszonki, w których zmieszczą się kobiece drobiazgi i akcesoria kosmetyczne.

Na drobną biżuterię proponujemy kolekcję Zoola. Seria ta składa się z designerskich i jedynych w swoim rodzaju chromowanych wieszaków w kształcie zwierząt, począwszy od kaczki, przez królika, a skończywszy na słoniu.

Elementem dekorującym wnętrze, dedykowanym smakoszom wina jest stojak Grapevine, na którym butelki z trunkiem prezentują się niezwykle efektownie i elegancko.

To tylko garstka designerskich dodatków i akcesoriów, jakie proponuje firma D2. Po więcej kreatywnych rozwiązań zapraszamy na www.dkwadrat.pl