Trzy nowe inwestycje w Gdańsku

W Gdańsku deweloperska ofensywa nie ustaje. To dobrze wróży wszystkim tym, którzy rozglądają się za nowymi mieszkaniami. Praktycznie każda dzielnica Gdańska ma coś nowego do zaoferowania swoim nowym lokatorom.

img2

Ofensywa na Morenie

Jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy województwa pomorskiego jest dzielnica Piecki-Migowo potocznie nazywana Moreną. Ktoś, kto nie odwiedzał dawno tamtych terenów może być mile zaskoczony, bowiem niektóre rejony zmieniły się nie do poznania.

Centralpark to inwestycja autorstwa dewelopera Hossa usytuowana na wyspie piecewskiej. Osiem wysokich budynków z widokiem na Zatokę Gdańską to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z bogatej i dobrze rozwiniętej architektury miejskiej, a jednocześnie cenią sobie komfort i dobre wykonanie.

Jedną z flagowych inwestycji na Morenie jest Morenowy Sad, za który odpowiada deweloper BUDROS – www.budros.pl/mieszkania-gdansk/. Cisza, spokój i zieleń w dobrze skomunikowanej dzielnicy w niedalekiej odległości od centrum miasta to propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu zarówno w życiu, jak i wtedy gdy chodzi o wybór mieszkania. BUDROS po udanych inwestycjach na ulicy Lęborskiej i Mikołaja Kopernika (doskonale przyjęte osiedle Zielony Zakątek) postanowił nie spoczywać na laurach i zaproponować mieszkańcom Gdańska kolejne mieszkania w najnowszym stylu.

Tak daleko a tak blisko

A jeśli ktoś chce osiedlić się jeszcze dalej od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie nie chce rezygnować z dogodnego dojazdu do pracy lub dowolnego miejsca w centrum miasta, to powinien skierować swój wzrok na Jaśminowy Stok w Karczemkach. Deweloper BUDROS zadbał o to, aby mieszkania w najnowszym standardzie wkomponowane w istniejącą architekturę zachęcały do odpoczynku i relaksu. Komfortowy dojazd dzięki Obwodnicy Trójmiasta zapewnia brak obaw o odosobnienie i ograniczoną możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji Gdańska.

Zapisz