Sprawdzony dostawca maszyn budowlanych Powers

Pracujesz na budowie? A może nią zarządzasz? Maszyny od Powers znacząco zwiększą efektywność prac

kruszarka

Powers Maszyny jest renomowanym dostawcą nowych, remontowanych i używanych ciężkich maszyn do budowy infrastruktury oraz maszyn związanych z wydobyciem surowców mineralnych i przemysłem górnictwa. Od pojedynczych maszyn po kompletne floty, Powers Maszyny jest w stanie spełnić wszystkie wymagania maszynowe, w tym serwis, konserwację i części zamienne.

Know-how robi różnicę

Powers Maszyny udziela porad dotyczących konfiguracji maszyn, pojemności, wielkości i rozmieszczenia floty. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu maszyn do kluczowych branż i możemy pomóc Twojej firmie w realizacji projektów infrastrukturalnych i wydobywczych.

Dopasowane rozwiązania

Od pojedynczych maszyn po kompletne floty pojazdów, Powers Maszyny jest ekspertem w dostarczaniu niezawodnych maszyn. Jeśli potrzebna maszyna nie jest w magazynie, możemy pozyskać, serwisować, sprawdzać, testować i w razie potrzeby odnawiać jakość używanych maszyn. Nasza rozległa globalna sieć zakupów oznacza, że możemy szybko reagować na konkretne potrzeby. Naszym celem jest dostarczenie najbardziej odpowiednich maszyn do pracy, zawsze biorąc pod uwagę takie czynniki, jak budżet, klimat, lokalizacja, warunki pracy i dostępność wykwalifikowanego personelu.

Nasza firma opiera się na:

  • Profesjonalizmie – zaufany partner z kilkuletnim doświadczeniem i entuzjazmem dla ciężkich maszyn,

  • Niezawodności – dostarczamy produkt wysokiej jakości zgodnie z obietnicą, dzięki starannemu planowaniu, wykwalifikowanemu personelowi i dużemu doświadczeniu,

  • Elastyczności – pokrywamy potrzeby od maszyn po kompletne pakiety z usługami i nie tylko,

  • Empatii – staramy się rozumieć kulturę biznesową naszych klientów,

  • Praktyczności – gwarantujemy ścisłą współpracę, aby dostarczyć to, czego potrzebujesz,

  • Pełnej obsłudze – części i dział wsparcia technicznego (po sprzedaży).

Co zyskujesz?

  • Wybór – szeroki wybór dostępnych maszyn i wiodące marki,

  • Know-how – doradzamy w zakresie rodzaju, konfiguracji, ilości i eksploatacji pojazdów,

  • Wiedzę – mamy globalne doświadczenie w sprzedaży, logistyce, transporcie, częściach i usługach,

  • Poradę – zalecenia i rozwiązania dla dużych lub małych wymagań maszynowych.

Zwiększ swoje możliwości dzięki know-how

Takie podejście pomogło firmie Powers Maszyny stać się jednym z najbardziej doświadczonych sprzedawców ciężkich maszyn, przesiewaczy i kruszarek. Znajomość zastosowań oraz możliwość pełnego remontu maszyn i spełnienia wymagań projektowych sprawia, że Powers Maszyny jest wyjątkowy.