Sofa z funkcją spania – sposób na niespodziewanych gości

Niezależnie, jak często przyjmujesz gości, warto w domu mieć dodatkowe miejsce do spania dla krewnych i przyjaciół. Jeśli nie możesz wygospodarować osobnego pokoju gościnnego, okazjonalną sypialnię możesz zorganizować np. w pokoju dziennym, stawiając w nim wygodną sofę z funkcją spania. Dodatkowy mebel tapicerowany w salonie będzie użyteczny, a przy okazji może urozmaicić wystrój i podkreślić jego charakter.

Wybór praktycznych sof, kanap i foteli jest duży, więc bez problemu dobierzesz odpowiedni model do swojego wnętrza i gustu. Poznaj trzy propozycje sof od Black Red White.

Sofa Vanessa Lux – uniwersalna szara kolorystyka obicia będzie korespondowała zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzem. Miejscami pikowana tapicerka podkreśli również wnętrza w stylu glamour. Sofa po rozłożeniu tworzy wygodną powierzchnię do spania dla dwóch osób. Ma również pojemnik na pościel, co ułatwi Ci jej przechowywanie, gdy nie będziesz z niej korzystać. Na co dzień mebel świetnie sprawdzi się przy wypoczywaniu. Piankowe wypełnienie i wygodne poduchy zapewniają pełen komfort.

Sofa Vanessa Black Red White 2

Sofa Bunio w trzech wyraźnych wersjach kolorystycznych może zmienić wystrój całego pokoju. Intensywne kolory nadadzą wnętrzu dynamiki i rozjaśnią je. Ozdobne przeszycia oraz duże poduchy oparciowe „odmłodzą” wystrój Twojego salonu. Sofa zajmuje mało miejsca, dlatego bez problemu zmieści się obok mebli, które już masz. Pościel dla gości możesz przechować w środku, w specjalnym pojemniku.

Sofa Bunio Black Red White 2

Sofa Antonio jest nowoczesna i elegancka. Intensywna czerwień nadaje jej nuty ekstrawagancji i zadziorności, przełamie również monochromatyczne wnętrze. Twoi goście z pewnością poczują się wyjątkowo śpiąc na niej. Geometryczna forma pasuje do minimalistycznych aranżacji. Sofa ma pięknie wykończone boki i wygodne oparcie z poziomem pochylenia odpowiednim do naturalnego wygięcia ciała.

Sofa Antonio Black Red White