Relacja z konferencji w Łodzi 29.05 Idealny Dom i Wnętrze

„Światło i kolor we wnętrzach” – taki był motyw przewodni pierwszej w tym roku konferencji IDEALNY DOM i WNĘTRZE, która odbyła się 29 maja w najbardziej znanym i najpiękniejszym łódzkim „lofcie” – w Hotelu Andel`s przy Manufakturze.

W spotkaniu uczestniczyło 90 architektów i projektantów wnętrz.

Pierwszy wykład zatytułowany „TREND DESIGN 2015” poprowadzony przez dr Marka Borowińskiego, eksperta od psychologii kolorów i trendów, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Marek Borowiński podczas swojego wystąpienia skupił się przede wszystkim na najnowszych trendach w aranżacji wnętrz na podstawie paryskich targów Maison & Object,  Mood w Brukseli oraz Heimtextil we Frankfurcie.  Dr Borowiński podczas tego spotkania poprowadził również krótkie szkolenie z psychologii koloru. Architekci z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem wykonywali zaproponowane przez naszego eksperta ćwiczenia i eksperymenty.

W dalszej części spotkania o swoich produktach i rozwiązaniach opowiadali architektom wnętrz wystawcy konferencji IDEALNY DOM i WNĘTRZE :

VELUX: Nowe Otwarcie czyli Nowa Generacja okien

LUG: Flash&DQ inspiracje oświetleniowe.  Niepowtarzalny design i najwyższej jakości rozwiązania oświetlenia LED

HAGER: Generacja R – nowe serie osprzętu elektroinstalacyjnego

KONICA MINOLTA: Pomiar światła i barwy

LEGRAND: Enter the celiane era – design dla domu

WOJNAROWSCY: Oprawy SPECTRUM – inteligentne rozwiązania to sztuka oszczędzania. Zobacz co potrafi światło!

Spotkanie zakończył niezwykle wysoko oceniony przez architektów i projektantów wnętrz wykład dr Marka Borowińskiego zatytułowany „Jak sprzedać usługę architektoniczną inwestorowi kontraktowemu, a jak klientowi indywidualnemu”. W tej części prezentacji dr Borowiński skupił się na typologii klientów z którymi projektanci mogą się spotykać, zaproponował strategię i taktykę postępowania, rozmowy i negocjacje z takimi klientami. Projektanci uznali ten niezwykle praktyczny wykład, za wyjątkowo udane zwieńczenie konferencji.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu IDEALNY DOM i WNĘTRZE, które odbędzie się 28 października w Concordia Design w Poznaniu! Jeśli zależy Ci na dotarciu ze swoją ofertą do architektów i projektantów wnętrz, nie może tam zabraknąć Twojej firmy!