Rabaty cenowe i miejsca postojowe gratis – to przyciągnie klientów na targach w Poznaniu

Rynek nieruchomości w Poznaniu zdecydowanie sprzyja klientom – spadek cen mieszkań i najniższe od lat stopy procentowe pokazują, że warto pomyśleć o dokonaniu transakcji jeszcze w tym roku. Darmowe miejsca postojowe i garaże, rabaty i promocje cenowe – szansę na takie profity będą mieli zwiedzający zbliżających się, poznańskich targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE.

Nieustannie wzrastający popyt na poznańskie mieszkania i rosnąca konkurencja sprawia, że to ostatni dzwonek, by zdecydować się na własne „M”. Co więcej, specjaliści rozwiewają wątpliwości – to może być ostatni rok, w którym realne jest wzięcie kredytu bez wkładu własnego. Z pomocą przychodzą również firmy deweloperskie, które przedstawiają coraz to nowsze, atrakcyjne propozycje i oferty. W podjęciu decyzji o kupnie mieszkania z pewnością mogą pomóc zbliżające się targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 26-27.10.2013 r. w Poznaniu w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dla zwiedzających przygotowano szereg ofert specjalnych i atrakcji, mających przekonać ich do podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Przykładowo: Agencja nieruchomości AOA DEWELOPER Sp. z o.o. oferuje promocję, w której dwa pierwsze sprzedane domy będą objęte rabatem w wysokości 40.000 zł – kto pierwszy ten lepszy! Z kolei kupując mieszkanie od Spechouse, deweloper zapłaci za kupującego ratę kredytu hipotecznego. KM Bulding oferuje wyjątkowo niskie ceny na domy jednorodzinne o powierzchni 132m2 – promocja jest skierowana tylko do klientów, którzy odwiedzą ich stoisko na Targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Miejsca postojowe gratis będzie można otrzymać kupując mieszkanie od dewelopera na stoisku nr 18- AGBA DEVELOPMENT.

Poza profitami czysto finansowymi, na targach można skorzystać z wielu cennych porad i inspiracji. Przygotowano cykl spotkań z ekspertami, odwiedzający będą mogli uczestniczyć w spotkaniach: „Istotne aspekty, które należy poznać, przed zakupem mieszkania” , „Dlaczego teraz jest dobry moment na zakup mieszkania?”, „Tworzenie wnętrz na miarę naszych potrzeb…. Czyli kilka słów o tym co w szafie piszczy”. Każdy wystawca – deweloper czy projektant, oferuje na podobnych wydarzeniach profesjonalne doradztwo. Z przedstawicielami konkretnego dewelopera, będzie można porozmawiać i uzyskać szczegółowe informacje na temat inwestycji która nas interesuje., podczas targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE będzie można skorzystać z porad doradców finansowych i prawników oraz dowiedzieć się dlaczego właśnie teraz jest dobry moment na kupno mieszkania.

Organizator targów, firma redNet Media pomyślała również o najmłodszych zwiedzających. W kąciku zabaw, który poprowadzą profesjonalni animatorzy, dzieci będą mogły stworzyć małe arcydzieło rysunkowe lub budowlę z klocków. Ponadto, na targach znajdzie się strefa odpoczynku, gdzie każdy będzie mógł się zrelaksować przy aromatycznej kawie.

Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE to doskonała okazja do bezpośredniego zapoznania się z ofertami lokalnych deweloperów. Każdy znajdzie na nich coś dla siebie, zarówno single szukający kawalerki, jak i wielodzietne rodziny szukające domu pod miastem. Profesjonalne doradztwo, pakiet spotkań z ekspertami z wielu dziedzin oraz szereg inspiracji z zakresu aranżacji wnętrz sprawiają, że poznańskie targi skierowane są do szerokiego grona odbiorców.

Więcej informacji na www.rednetmedia.pl. Tam również dostępny jest do pobrania e-bilet uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi.

Kontakt do mediów:

Michał Hasik
CORE PR
kom. 507 134 938
michal.hasik@corepr.pl

Karolina Sirko
CORE PR
kom. 510 068 944
karolina.sirko@corepr.pl