Nowoczesne rozwiązania w hotelach i biurowcach

Coraz więcej nowych budynków, w tym hoteli i biurowców budowanych jest z naciskiem na nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalające na jeszcze efektywniejsze zarządzanie instalacjami oraz całymi obiektami.

photo-1428341944206-459111332729

Budynek powinien nie tylko wyróżniać się atrakcyjnym wyglądem, ale również powinien być komfortowy oraz łatwy w zarządzaniu. Stworzenie obiektu, który będzie w stanie sprostać obecnym wymaganiom użytkowników, może być wyzwaniem, ale z pomocą przychodzą eksperci w tej dziedzinie, których specjalnością są systemy inteligentnych budynków wspomagające zarządzanie.

Firma Schneider Electric od lat posiada doświadczenie w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania budynkami. Jej system zarządzania budynkiem to optymalny wybór dla każdego, komu zależy na uzyskaniu najlepszych parametrów – niskich kosztów eksploatacyjnych, większego bezpieczeństwa, podwyższonego komfortu.

Główne zalety systemów zarządzania budynkami:

  • wspomagają współpracę różnych systemach działających w budynku
  • zapewniają większą niezawodność działania tych systemów mimo ich rozproszenia
  • zmniejszają koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem budynku
  • podwyższają funkcjonalność i bezpieczeństwo obiektu
  • zwiększają wartość budynku
  • znacząco ułatwiają obsługę budynku i jego systemów
  • mogą integrować w sobie urządzenia różnych producentów
  • pozwalają na rozbudowę wtedy, gdy jest to konieczne za sprawą swojej modułowej budowy

Zatem jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania stosowane obecnie w hotelach oraz w biurowcach, zdecydowanie system zarządzania budynkiem jest tym, który pozwala na uzyskanie najlepszych korzyści. To przyszłościowa inwestycja, która jest w stanie przynieść szybkie i znaczące zyski.

Firma Schneider Electric pod tym względem dostarcza swoim klientom kompleksowe wsparcie w doborze optymalnych elementów systemu, który będzie w stanie poprawić działanie każdego budynku – niezależnie od jego przeznaczenia, metrażu, rodzaju znajdujących się w nim systemów i instalacji. Pełna oferta zaprezentowana jest na stronie firmy.