Nowe mieszkania na Bielanach

W Warszawie buduje się coraz więcej mieszkań. Stołeczny rynek nieruchomości jest przy tym bardzo stabilny i w dużym stopniu przewidywalny. Szczególnie dużym wzięciem cieszą się lokale usytuowane w niewielkiej odległości od stacji metra.

stacjametra

Pod tym względem szczególnie dużą popularnością cieszą się nowe mieszkania na Bielanach. Jest to dzielnica Warszawy doskonale skomunikowana z centrum miasta, a przy tym bardzo ceniona również za bardzo dużą ilość terenów zielonych i rekreacyjnych. Bardzo wielu młodych ludzi sprowadza się właśnie tutaj – wiele osób kupuje tu także mieszkania i apartamenty pod wynajem.

Bielany – infrastruktura, zieleń i bliskość metra.

Największą popularnością cieszą się kawalerki oraz niewielkie mieszkania dwupokojowe. Oczywiście mieszkanie na Młocinach, w dobrej lokalizacji będzie spełniało większość potrzeb przyszłych mieszkańców. Nic dziwnego, że sprzedaż mieszkań na Bielanach z roku na rok rośnie. Powstaje tutaj coraz więcej inwestycji. Deweloperzy bardzo chętnie budują tutaj nowe osiedla i bloki mieszkalne. Nic dziwnego – Bielany mają przecież bardzo wiele zalet. Jest to część miasta obfitująca w tereny zielone, parki i tereny rekreacyjne, a jednocześnie bardzo nowoczesna, głównie dzięki bardzo szybko rozwijającej się sieci nowych inwestycji. Bliskość Lasku Bielańskiego oraz Puszczy Kampinoskiej sprawia, że wciąż mamy tutaj bardzo dobry kontakt z naturą.

Dla rodzin z dziećmi oraz pod wynajem.

Szerokie ulice, chodniki, parki oraz dużo zieleni miejskiej – to wszystko powoduje, że jest to doskonałe miejsce na wprowadzenie się rodziny z dziećmi. Bardzo duża ilość placów zabaw, przedszkoli oraz szkół sprawia, że rodzice z małymi dzieci bardzo chętnie się tutaj przeprowadzają. Bielany i Młociny są również bardzo chętnie wybierane przez studentów. Dlatego też bardzo dobrze sprzedają się tu mieszkania pod wynajem, traktowane jako pewną i bezpieczną inwestycję. Oczywiście inwestorzy indywidualni, którzy planują tego typu lokatę swego kapitału zwracają uwagę na to, że bardzo wielu studentów właśnie tutaj będzie mieszkało.

Jak cały Żoliborz, także i Bielany z roku na rok stają się coraz bardziej przyjazne, bezpieczne i nowoczesne. Wszystkie powstające tutaj inwestycje sprawiają, że jest to bardzo dobra lokalizacja na kupno nowego mieszkania lub apartamentu. Zarówno Młociny, jak i Bielany  bardzo intensywnie się rozwijają w ostatnich latach.