Niezwykłe kreacje łazienkowe – letni przegląd inspiracji

Szukasz nietuzinkowych inspiracji łazienkowych? Zapraszamy do letniej galerii Kaldewei Xetis – aranżacji przygotowanych przy wykorzystaniu niezwykłej powierzchni prysznicowej ze stali emaliowanej.

Wykonana z ekskluzywnej stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm powierzchnia prysznicowa Xetis wtapia się harmonijnie w podłogę natrysku, a techniczne elementy odpływu, ukryte za estetyczną osłoną w ścianie, nie zakłócają minimalistycznego charakteru przestrzeni łazienkowej. Niezwykłe wzornictwo oraz możliwość zrównania obszaru prysznica z płaszczyzną podłogi pozwalają na tworzenie niezwykłych kreacji łazienkowych .

Powierzchnia prysznicowa Xetis oferowana jest przez firmę Kaldewei aż w 13 różnych rozmiarach: zaczynając od klasycznego, kwadratowego wariantu 90×90 cm, przez model o wymiarach 120×120 cm, aż do prostokątnej wersji XXL o wymiarach 100×180 cm. Xetis jest dostępny nie tylko w kolorze białym, ale także w 12 ekskluzywnych, matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowych Xetis wykonanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień

 Kaldewei_Xetis_Arctic-White-Matt_02m Kaldewei_Xetis_Arctic-White-Matt_03m Kaldewei_Xetis_Arctic-White-Matt_04m Xetis_Arctic-White-Matt_01m
Z wielką niecierpliwością wszyscy czekaliśmy na ciepłe lato. Wzrastająca temperatura powietrza, słoneczne dni, powodują poprawę nastroju i sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi. Gdy temperatura powietrza zacznie zbliżać się do granicy 30°C wielu z nas tęskni za przyjemnym chłodem. Idealny sposób na szybkie orzeźwienie w gorący letni to kąpiel pod prysznicem. Szczególnie takim prysznicem ! Z Xetis pod stopami.

Kaldewei_Xetis_Seashell-Cream-Matt_01m Kaldewei_Xetis_Seashell-Cream-Matt_02m
Kiedy mamy szansę odczuć prawdziwą ulgę od upałów? Gdy po twarzy muska nas powiew morskiej bryzy, ciało zanurzymy w chłodnej wodzie, a pod nogami czujemy prawdziwy, plażowy piasek. W domowych warunkach dosyć trudno o taki zestaw wrażeń, ale dzięki nowej, naturalnej kolorystyce powierzchni prysznicowych marki Kaldewei możemy zapewnić sobie symulację tych doznań.

Kaldewei_Xetis_Alpin-White_01m Kaldewei_43_Xetis_1m

Jeśli w upalne, letnie dni brakuje nam czasu na wizytę na basenie, idealnym sposobem na szybkie ochłodzenie jest odświeżająca kąpiel pod prysznicem. Chłodna kąpiel bez problemu pozwala nam przetrwać nawet najbardziej upalny letni czas, a piękna powierzchnia prysznicowa Xetis zachwyci nawet najbardziej wytrawne oko.

Fot. Kaldewei