Muppetshop aranżuje pokoje dziecięce

Muppetshop, butik z designerskimi meblami, zabawkami, ubrankami i innymi akcesoriami dziecięcymi, chętnie odwiedzany przez znane mamy, m.in.. Annę Muchę, Małgorzatę Sochę, Dorotę Gardias oraz Karolinę Malinowską rozszerzył swoją ofertę o aranżacje dziecięcych pokojów.

zdjecie

Projekty rodem z Muppetshop to design podporządkowany dążeniu do wizualnej i funkcjonalnej harmonii. Jego celem jest zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa – jednej z najważniejszych wartości w pierwszym okresie życia, niezbędnej do prawidłowego rozwoju emocjonalnego i psychicznego. Cechą charakterystyczną projektów Muppetshop jest bardzo stranny dobór kolorów i dodatków, a także wykorzystanie niezwykle funkcjonalnych mebli, które rosną – dosłownie – wraz z dzieckiem.

IMG_0038

Pokój dziecka powinien być „młody“ i tętnić energią, ale nie powinien być infantylny i różnić się na niekorzyść od tej części mieszkania, w której przebywają dorośli – mówi Ewelina Gawlik, projektantka współpracująca z Muppetshop. – Często pokoje dziecięce w polskich domach atakują zmysły dzieci jaskrawą kolorystyką i kakofonią dodatków. Tymczasem do właściwego rozwoju psychiki dziecko potrzebuje spokojnej, harmonijnej przestrzeni wzbogaconej zabawkami i dodatkami, które stymulują rozwój malucha, kształtują gust i estetykę oraz uczą koncentracji.

IMG_0009

Charakter człowieka, kształtuje się w pierwszych latach życia, kiedy dziecko chłonie z otoczenia wszystko niczym gąbka. Muppetshop podkreśla, że jego design to projekty, które mają indywidualny charakter i służą do kreowania zainteresowań dziecka i jego preferencji estetycznych, a także poczucia harmonii i ładu. Taką rolę odgrywają starannie dobrane kolory, dekoracje, dodatki i motywy graficzne, które inspirują dziecko i nadają wnętrzu unikalny charakter. Jednym z kluczowych elementów jest dobór bezpiecznych, dobrej jakości mebli, które organizują przestrzeń i umożliwiają dziecku łatwe schowanie zabawek, ale także pościeli, kocyków, czy poduszek. Przykładem tego rodzaju mebli może też być klasyczne z pozoru łóżeczko dla niemowlęcia, które z czasem może zmienić się w tapczanik, a następnie sofkę. Dzięki temu meble służą wielokrotnie dłużej, ale też zmiany w otoczeniu dziecka są stopniowe, łatwiej akceptowalne, ponieważ w dalszym ciągu to ten sam, dobrze znany mebelek.

IMG_0016

* * *

Muppetshop – designerski butik oferujący aranżacje wnętrz, oryginalne meble, zabawki, ubrania i akcesoria dziecięce najbardziej uznanych producentów polskich i zagranicznych. Produkty z Muppetshop oferują najwyższą funkcjonalność, wyjątkową i elegancką estetykę, tworzą przyjazne i bezpieczne otoczenie, sprzyjające harmonijnemu rozwojowi dziecka.

W Muppetshop można znaleźć m.in. funkcjonalne i eleganckie meble dla dzieci i młodzieży oraz inne oryginalne elementy wyposażenie wnętrz, w tym na przykład lampy, zasłony, rolety, tapety dziecięce, murale, boazerie, naklejki ścienne, zegary, zabawki, akcesoria i dywany dla dzieci. „Wyprawka dla dziecka”, autorstwa ekspertów Muppetshop, pomaga przyszłym mamom skompletować od A do Z całość przedmiotów i akcesoriów koniecznych, aby przygotować się właściwie na pojawienie się dziecka, w tym akcesoria do karmienia, ubranka, rożki, śpiworki, pościel, zabawki edukacyjne, i wiele innych. Butiki Muppetshop: Warszawa, przy ul. Kazimierzowskiej 43 i Sopot, przy ul. Monte Cassino 36.

Więcej: Muppetshop.pl