Czy można legalnie grać w Polsce u bukmachera?

Po wprowadzeniu nowej ustawy hazardowej w 2018 roku, aby prowadzić w Polsce działalność bukmacherską w Internecie, należy posiadać odpowiednie zezwolenia. Wielu popularnych dotąd dostawców tego typu rozrywki przestało istnieć na Polskim rynku. Legalni bukmacherzy w roku 2018 oraz kolejnych jednak dalej występują. Co więcej, rynek ten w Polsce ma się bardzo dobrze, o czym świadczą liczne bonusy, które są oferowane przez kolejne firmy.

2d6a4bad758069e6579638c6b34354f4

Legalni bukmacherzy internetowi online – po wpisaniu takiej frazy w Internecie można znaleźć wiele stron zajmujących się zestawieniem tego typu usług. Nietrudno jednak dojrzeć, że wszystkie przedstawiają podobne zestawienia. Regulacja tego rynku w Polsce sprawiła, że konkurencja jest zdecydowanie mniejsza niż była. Warto zauważyć, że kilka z ofert wyraźnie wyróżnia się na tle reszty ofert.

Jedną z takich firm jest usługa dostarczona przez lvbet. Ta stosunkowo młoda firma oferuje wiele wyróżniających się usług. Zdecydowanie w oczy rzuca się największy bonus, jaki jest oferowany nowym klientom, sięga on aż 1000 złotych! Jest to zdecydowanie największa taka oferta dostępna obecnie na polskim rynku usług bukmacherskich. Dodatkowe bonusy zostały przygotowane dla kibiców niektórych klubów piłkarskich. Jeżeli klubem, któremu kibicujesz, jest Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia, Widzew Łódź lub gliwicki Piast możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić, aby to było możliwe to posiadanie karnetu na mecze swojej drużyny.

Również wartą uwagi firmą jest bukmacher etoto. Firma jeszcze niedawno prezentowała się na koszulkach, występującego w Lotto Ekstraklasie Piasta Gliwice. Aktualnie można znaleźć ją przed programami związanymi z piłką nożną. Firma jest więc dobrze znana fanom polskiej i nie tylko piłki nożnej. Na rynku wyróżnia się ofertą, która jest przez nich nazwana „KasoZwrot”. Przy spełnieniu niewielkich wymagań można, w przypadku przegranej, odzyskać postawione pieniądze. Pozwala to na wysoką wygraną bez ryzyka. Jest to zdecydowanie lepsza oferta niż nikły, 50 złotowy bonus, jaki był przez nich oferowany poprzednio.

Firmy te są tylko przykładem tego, że w Polsce zakłady bukmacherskie prowadzone w Internecie mają się bardzo dobrze. Jedyne co należy zrobić to znaleźć odpowiednie nam miejsce i rozpocząć grę. Należy pamiętać, że w świetle naszego prawa, aby mieć możliwość prowadzenia tego typu gier, należy być osobą pełnoletnią. Wiek jest dokładnie weryfikowany przez operatorów serwisów bukmacherskich.