MAGNETYCZNE MEBLE RONDA DESIGN

MEBLE, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ

„Istnieje wiele aspektów, które sprawiają, że produkty naszej firmy są unikalne.” – mówi Sara Appoloni, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronda Design. „Pierwszy z nich, to 50-letnie doświadczenie w produkcji stali nierdzewnej, wykorzystywanej w branży meblarskiej. Nasze produkty, w tym szafki i akcesoria ze stali nierdzewnej znacząco wyróżniają się spośród standardowych drewnianych mebli proponowanych na rynku. Dzięki bogatej ofercie Ronda Design, wprowadzamy element luksusu do każdego rodzaju wnętrz.” – dodaje.

ronda design

Kolekcja Magnetika włoskiej marki Ronda Design to nowoczesne narzędzie do aranżacji codziennej przestrzeni domowej i biurowej. System magnetycznych paneli ściennych, półek oraz akcesoriów, wykorzystując siłę magnetyczną pozwala na swobodne łączenie modułów, zmiany funkcji regałów oraz zabawę z akcesoriami.

INDYWIDUALNE KOMPOZYCJE

Nowoczesne meble Ronda Design z powodzeniem wykorzystywane są zarówno w projektach prywatnych, jak i komercyjnych. Dzięki licznym akcesoriom dedykowanym do salonu, przedpokoju, pokoju dziecka, kuchni, łazienki, biura czy sypialni, Ronda Design pozwala na tworzenie swoich własnych kompozycji.

ronda design

ZABAWA W METAMORFOZĘ

Unikalna charakterystyka mebli, jakość wykończenia i trwałość, a także możliwość zmiany wyglądu paneli sprawiają, że meble magnetyczne Ronda Design to doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań i kochających metamorfozy.

Ta rewolucyjna kolekcja mebli wyposażona została w dodatkowy system antypoślizgowy, który zapewnia stabilność półek, mimo braku dodatkowych gwoździ, wkrętów czy śrub.

Systemy Magnetika można swobodnie dostosować do indywidualnych potrzeb oraz preferencji, mając możliwość dowolnego łączenia i prze-aranżowania elementów o różnych kolorach i wzorach.

ronda design

Ostateczny wygląd i układ mebli Ronda Design zależy od pomysłowości użytkującego.

BandIt Design
wyłączny dystrybutor Ronda Design w Polsce

E: m.dziemitko@banditdesign.pl
W: www.banditdesign.pl