Laur Konsumenta dla Laurastar

Szwajcarski producent zaawansowanych systemów parowych do prasowania Laurastar został wyróżniony tegoroczną nagrodą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie roku 2014.

Nagroda została przyznana za wdrażanie nowoczesnych technologii oraz znaczny rozwój firmy na polskim rynku. Organizatorzy konkursu podkreślili wysoką jakość urządzeń oraz zadowolenie klientów z produktów marki Laurastar. Ponadto zwrócono uwagę na nowoczesny ekskluzywny design produktów, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

LAURASTAR_PULSE_side_wb LAURASTAR_GO_profile_jpg

– Jest nam niezmiernie miło otrzymać takie wyróżnienie. Pomimo, iż Laurastar została nagrodzona wieloma prestiżowymi tytułami, zawsze najbardziej cenne są dla nas te, które pochodzą od naszych Klientów. Potwierdza to zadowolenie z naszych produktów a nam daje dalszą motywację do pracy nad rozwojem Laurastar na naszym rynku – mówi Agnieszka Sterna dyrektor marketingu Laurastar w Polsce. – Cieszymy się, że zachodnie standardy zaczynają przyjmować się również u nas a Polacy coraz częściej zauważają zalety prasowania parą. Na koniec chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy korzystają z naszych produktów i oddali głos na naszą markę – dodaje.

Szwajcarski producent Laurastar to lider w dziedzinie zaawansowanych systemów parowych do prasowania. Na całym świecie produkty marki Laurastar cieszą się dużą popularnością oraz bardzo dobrą opinią użytkowników. Stosowana w urządzeniach nowoczesna technologia parowa, pozwala prasować wszystkie rodzaje tkanin z niespotykaną dotychczas skutecznością i łatwością. Generatory pary Laurastar nie tylko szybko wygładzają tkaniny, ale również odświeżają je i dezynfekują. Zastosowana technologia parowa nie niszczy materiału i znacząco obniża czas prasowania. Producent oferuje zarówno zaawansowane systemy parowe z aktywną deską do prasowania, jak również mniejsze, przenośne generatory pary.

Więcej na temat nowoczesnych systemów do prasowania można znaleźć na stronie www.laurastar.pl.