Kim jest Powers Partner?

Firma Powers Partner Sp. z o.o. to sprawdzony dostawca części do maszyn budowlanych. Na polskim rynku działa od 2009 r.

Co oferuje Powers Partner?

Powers Partner oferuje nowe wysokiej jakości części maszyn do budownictwa, budowy dróg i części do mostów i skrzyń oraz części do silników morskich i agregatów – zgodnie z rozsądnym stosunkiem ceny do wydajności. W naszej ofercie znajdują się części zamienne znanych światowych marek, takich jak KOMATSU, VOLVO, CATERPILLAR, JCB, ZF, CARRARO, PERKINS. Powers Partner to również oficjalny dystrybutor części silnikowych produkcji IPD.

Co Powers Partner zapewnia swoim klientom?

Eksperci Powers Partner służą pomocą w przypadku, gdy potrzebujesz pełnych i dokładnych informacji technicznych na temat budowy, budowy dróg i urządzeń do przenoszenia, a także części zamiennych do nich. Bez względu na to, jakiego rodzaju maszyny Cię interesują: europejska, amerykańska czy japońska, z pewnością otrzymasz od nich niezbędną pomoc. Wystarczy podać Powers Partner istotne informacje na temat maszyny lub opisać odpowiednie szczegóły, a ich specjaliści pomogą w dopasowaniu odpowiednich części do maszyny.

Powers Partner zapewnia niestandardowe, wysokiej jakości profesjonalne usługi wyszukiwania części zapasowych i zamiennych. Specjaliści firmy dokładnie dobiorą niezbędne części do Twoich maszyn i silników.

caterpillar-czesci

Z pełną odpowiedzialnością Powers Partner prowadzi planowanie, organizację, zarządzanie, realizację i kontrolę transportu wewnątrzkrajowego i międzynarodowego towarów. Bierze pod uwagę specyficzne wymagania logistyczne swoich klientów. Jednocześnie wybiera tylko niezawodne i opłacalne opcje dostawy części maszyn.

Doradza i pomaga w przygotowaniu niezbędnych dokumentów dla ładunku towarowego.

Sklep internetowy Powers Partner

W sklepie internetowym Powers Partner znajdziesz szeroką gamę oryginalnych i zamiennych części niezbędnych do Twoich maszyn. Wśród logicznie przedstawionego asortymentu możesz łatwo znaleźć pożądany przedmiot, który Cię interesuje. Intuicyjny interfejs sklepu online pozwoli Ci zrozumieć różne sekcje i możliwości, dzięki czemu możesz płacić wygodnie i bezpiecznie za wybrane przedmioty.