JESIENNY SEZON TARGOWY CZAS ZACZĄĆ czyli inauguracja jesiennej edycji Targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w Krakowie.

Już 14-15 września w hali Targów w Krakowie przy Centralnej 41 odbędzie się kolejna impreza z cyklu Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Krakowska impreza otworzy jesienną edycję wydarzeń organizowanych przez redNet Media. Tym razem Organizatorzy, wspólnie z Wystawcami będą zachęcać do podjęcia decyzji o zakupie własnego M jeszcze w tym roku.

Dlaczego? Najniższe w historii stopy procentowe, niższe w stosunku do roku poprzedniego ceny mieszkań, możliwość negocjacji cen oraz łagodna polityka kredytowa – to podstawowe argumenty za tym, aby poważnie rozważyć zakup mieszkania lub domu do końca 2013 roku.

„Obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym w Krakowie jest wyjątkowo korzystna dla potencjalnych nabywców, dlatego też ci, którzy zamierzają kupić mieszkanie, powinni pomyśleć o finalizacji transakcji jeszcze w tym roku. Za taką decyzją przemawia bowiem szereg czynników zauważalnych na rynku w ostatnim czasie.” – mówi Tomasz Kołodziejczyk (Dyrektor redNet Consulting)

Mieszkanie, dom, wyposażenie wnętrz….

Jesiennym Targom DOM MIESZKANIE WNĘTRZE będzie towarzyszyć Strefa Wnętrz, która obok szerokiej oferty deweloperów, prezentujących inwestycje realizowane na terenie Krakowa i najbliższych okolic, będzie stanowiła uzupełnienie oferty targowej. To propozycja szczególnie dla tych, którzy chcieliby skorzystać z ulgi remontowo-budowlanej VAT, która wg przewidywań zostanie zniesiona w przyszłym roku.

Targi będą zatem doskonałym miejscem zarówno dla poszukujących najlepszej oferty mieszkaniowej w mieście, jak i dla wszystkich, którzy decyzję o zakupie nowego M muszą odłożyć, decydując się na zmiany w posiadanych już wnętrzach.

Pytania i odpowiedzi – porady ekspertów

Goście odwiedzający Targi oprócz bezpośrednich rozmów z deweloperami będą mieli możliwość konsultacji ze specjalistami z dziedziny prawa, finansowania i aranżacji wnętrz w ramach cyklu prelekcji i spotkań z ekspertami, które usystematyzują wiedzę na temat tego co jest istotne i na co zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania. Spotkania te mają formułę otwartą – dzięki czemu będzie można dołączyć do grona słuchaczy w dowolnym momencie. Czas po spotkaniach to szansa na indywidualne przeanalizowanie zapisów w umowie zakupu, projektów mieszkania i ewentualnych w nim zmian, a także na rozmowę z doradca kredytowym. Dlatego Organizatorzy zachęcają do przyniesienia ze sobą dokumentów, projektów, schematów, o które chcielibyście Państwo zapytać.

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę będziemy rozmawiać na następujące tematy:

  •  Istotne aspekty prawne, o których należy wiedzieć, przed zakupem mieszkania (spotkanie z przedstawicielami serwisu e-prawnik.pl)
  •  Dlaczego właśnie teraz jest dobry moment na zakup mieszkania? (tabelaofert.pl)
  •  Klucz do najtańszego kredytu mieszkaniowego (Expander)
  •  Nowoczesna łazienka. Nowe trendy w projektowaniu (Bomar_2)

Atrakcje targowe

Każdej edycji Targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE towarzyszą liczne atrakcje i udogodnienia dla Zwiedzających, Tym razem nie będzie inaczej. Na gości targowych czekają:

  • GALERIA „DZIELNICOWO” – graficzna wszystkich inwestycji prezentowanych na targach, z podziałem na dzielnice, przyporządkowanym numerem stoiska oraz z planem stoisk, szybko i łatwo dotrzesz do właściwego Wystawcy.

Do dyspozycji będą też hostessy serwisu tabelaofert.pl, które chętnie wyszukają dodatkowych informacji na temat wskazanych lokalizacji, ceny, czy też samych Wystawców…

  • STREFA ODPOCZYNKU – punkty w hali wystawienniczej, pozwalające na chwilę odpoczynku i przerwę na kawę…
  • KĄCIK ZABAW – to miejsce pozwoli na odwiedzenie targów całym rodzinom, również z dziećmi. Najmłodszymi gośćmi zajmą się opiekunowie/animatorzy, tworząc magiczne miejsce do kreatywnej zabawy. Wszystko po to, by stworzyć rodzicom jak najbardziej komfortowe warunki do zapoznania się z ofertą targów.

Patronat Honorowy nad jesienną edycją Targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE objął ponownie Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski. Do odwiedzenia hali na Centralnej zaprasza również Partner Targów – ATAL S.A.

Więcej informacji na www.rednetmedia.pl Tam również do pobrania bilet uprawniający do bezpłatnego wejścia na Targi.

Do zobaczenia!