JBL Wind 3S

Wiosna powoli się rozkręca, a w ofercie JBL właśnie pojawił się zupełnie nowy produkt – JBL Wind 3S! To głośnik gotowy do jazdy i nie tylko! Doskonale sprawdzi się na rowerze, wózku spacerowym czy przyczepiony do plecaka.

JBL Wind 3S to przenośny głośnik Bluetooth stworzony do jazdy na rowerze, ale także do przytwierdzenia do hulajnogi czy wózka dziecięcego. Zatrzaskuje się w dołączonym uchwycie na kierownicę, który przymocować można między innymi do roweru. A gdy użytkownik podróżuje pieszo, może wyjąć głośnik z uchwytu i przymocować go do paska, ubrania lub plecaka za pomocą wbudowanego klipsa. Głośnik Wind 3 jest całkowicie wodoodporny, więc nie trzeba się martwić, jeśli zostanie się złapanym przez deszcz, czy nawet oberwanie chmury. Można bezprzewodowo przesyłać muzykę ze swojego smartfona przez Bluetooth.

Smiling tourist mature man standing with digital tablet and backpack near the sea.

Łatwa obsługa, dzięki przyciskom z przodu i po bokach głośnika pozwala na dokonywanie regulacji bez odrywania wzroku od drogi. Wbudowany akumulator zapewnia do 5 godzin użytkowania.

JBL Wind 3 to wytrzymały na drodze i w podróży przenośny głośnik Bluetooth, gotowy do wędrówek po szlakach, jazdy na rowerze po ulicach i wszędzie tam, gdzie poprowadzi użytkownika przygoda. JBL Wind 3S to przenośny głośnik Bluetooth dla rowerów i nie tylko. Przypięty do paska plecaka, zadokowany na kierownicy roweru, wózka dziecięcego czy hulajnogi JBL Wind 3 dostarcza dźwięk gdziekolwiek się jest.

Stacja dokująca (mocowanie na kierownicy/rurce) pozwala na bezproblemowe wpięcie i wypięcie z dołączonego uchwytu montażowego, który zaprojektowany jest specjalnie dla kierownic rowerowych i motocyklowych. Przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth muzyki z telefonu, tabletu lub dowolnego innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth to wolność w wyborze muzyki. Dwa różne tryby EQ’Sport’ dla zastosowań zewnętrznych i 'Bass’ dla zastosowań wewnętrznych pozwala dostosować dźwięk do aktualnych potrzeb. Wodoodporność i pyłoszczelność IP67 to przywilej zabrania głośnika w dowolne miejsce.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 43 x 47 mm

Moc wyjściowa: 5W RMS

Pasmo przenoszenia: 110Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: >85 dB

Pojemność baterii: 1050mAh

Czas ładowania baterii: 2,5 godziny (5V-1A)

Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (w zależności od poziomu głośności i zawartości audio)

Wersja Bluetooth®: 5.0

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®:2400 MHz – 2483.5 MHz

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 90 x 73,2 x 35,8 mm

Waga: 0,230 kg

Sugerowana cena detaliczna: 369 zł