Gorąca kąpiel najlepszym rozwiązaniem w chłodne dni!

Za oknem zimno, deszczowo i ponuro – to znak, że znowu przyszła jesień. Jednak niskie temperatury i deszcz to nie powód do zmartwienia i złego humoru. Przeciwnie – w pochmurny dzień mamy wreszcie więcej czasu na relaks i odprężenie. Warto chociaż na chwilę zapomnieć o problemach i podarować sobie odrobinę luksusu podczas odprężającej kąpieli w jednej z wanien Kaldewei. Ekskluzywne wyposażenie oraz innowacyjne rozwiązania techniczne sprawią, że kąpiel stanie się wyjątkowym przeżyciem.

Kaldewei Sound Wave – poczuj ulubioną muzykę wszystkimi zmysłami
Udowodniono, że kąpiel przy dźwiękach muzyki ma wyjątkowe działanie relaksacyjne i odprężające. Wprowadzenie na rynek pierwszego wannowego systemu audio Sound Wave jest kolejnym ważnym wydarzeniem w rozwoju firmy Kaldewei. Wanna pełni w tym systemie rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk. System posiada odbiornik, który może odtwarzać pliki audio ze smartfona, komputera, tabletu oraz innych urządzeń posiadających funkcję Bluetooth. Rozkoszując się odprężającą kąpielą w zaciszu własnej łazienki, dzięki Kaldewei Sound Wave można słuchać nie tylko doskonałej jakości muzyki, lecz również odbierać dźwięki całą powierzchnią ciała. Delikatne drgania wody oddziałują na nasze zmysły i powodują, że kąpiel staje się nowym, niezapomnianym przeżyciem.

1._Wanna_Ellipso_Duo_m

Zanurz się w morzu światła i kolorów
Od wieków ludzie są świadomi pozytywnego oddziaływania światła i kolorów na organizm ludzki. Połączenie chromoterapii oraz fototerapii z kąpielą wodną daje efekt głębokiego odprężenia. Systemy podwodnego oświetlenia stosowane w wannach Kaldewei potwierdzają wysoki stopień technicznego zaawansowania oraz kompetencję niemieckiego producenta. Podwodne reflektory montowane są na przykład w obudowie dysz masujących systemu hydromasażu Vivo Turbo. Aby wzmocnić pozytywne działanie relaksującej kąpieli, obsługa wszystkich funkcji odbywa się za pomocą klawiatury na rancie wanny. Dla osób, które chcą mieć więcej niż jeden kolor światła, dostępna jest funkcja sekwencyjnej, automatycznej zmiany kolorystyki oświetlenia w czasie trwania kąpieli. Wystarczy poprzez dotknięcie odpowiedniego symbolu, aby uruchomić wybraną funkcję i możemy cieszyć się niezwykłą, magiczną grą kolorów, świateł i cieni.

4._Wanna_Conoduo_z_wielofunkcyjnymi_poduszkami_m

Relaks i głębokie odprężenie dzięki poduszkom wielofunkcyjnym oraz relaksacyjnemu przykryciu wanny
Poduszki wielofunkcyjne Kaldewei zwiększają komfort na trzy różne sposoby: jako podparcie nóg, zapobiegają mimowolnemu zsuwaniu się ciała podczas kąpieli, jako zagłówek zapewniają wygodne podparcie dla głowy i karku, a jako podłokietnik na rancie wanny dają ramionom wygodne podparcie. Poduszki wielofunkcyjne Kaldewei mocowane są do ścian oraz dna wanny za pomocą przyssawek. Aby odbyć pełny cykl relaksacyjny po długiej, ciepłej kąpieli można jeszcze odpocząć i odprężyć się na leżance. Funkcję leżanki spełnia 6-elementowe przykrycie wanny, które należy rozłożyć na wannie i zamocować do jej narożników. Elementy przykrycia można wykorzystać również jako półkę na akcesoria podczas kąpieli lub wygodne siedzisko. Przykrycie wanny jest dostępne dla wybranych wanien Kaldewei w kolorach: beżowym, carmin, czekoladowym i antracycie.

3._Oswietlenie_zintegrowane_ze_scianami_wanny_m

Dzięki funkcjonalnym elementom wyposażenia oraz inteligentnym rozwiązaniom systemowym, Kaldewei oferuje klientom bogate spektrum możliwości pozwalające dostosować wybrany model wanny do ich indywidualnych upodobań oraz preferencji. Dzięki firmie Kaldewei odprężająca kąpiel staje się idealnym lekarstwem na jesienną depresję.