Gniazdka Berker – nowoczesny design i innowacyjność rozwiązań

Gniazda, zarówno te z prądem stałym, internetowe, gniazdka sieciowe oraz włączniki oświetlenia to od jakiegoś czasu elementy wyposażenia, które przestały straszyć swoją jednakowością, białym kolorem i brakiem możliwości personalizacji. Gniazdka Berker to jedne z najpopularniejszych gniazdek, które obecnie dostępne są na rynku. Ich przewagą jest głównie design i bardzo duży wybór kolorystyczny, który sprawi, że nudne elementy wyposażenia domu przestaną nimi być, a staną się ciekawymi elementami naszych wnętrz. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze systemy firmy Berker.

french-power-socket

Rodzaje gniazd Berker

Berker dąży do ujednolicenia wszystkich elementów tego typu i skupia się na proponowaniu prostych, nieskomplikowanych form i brył, które swym charakterem nawiązują do Bauhausu. W serii Berker 1930 spotykamy się z ponadczasowym wzornictwem, prostotą i funkcjonalnością. Natomiast seria B.Kwadrat to już bardziej nowoczesne rozwiązania, które znać możemy zarówno z wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Dostępne są w wersji matowej oraz z połyskiem. Na uwagę zasługuje także Berker TS, które łączy nie tylko niezwykłe wzornictwo, ale także inteligentny system sterujący. Istnieje także system Berker TS Crystal, który został dodatkowo ozdobiony kryształkami Swarovskiego. Nie sposób wyobrazić sobie bardziej szlachetnego sposobu na aranżowanie oświetlenia. Wyłącznik dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Gniazdka Berker to nowoczesna klasyka

Zdecydowanie gniazdka Berker to ten typ urządzeń, które sprawdzają się w absolutnie każdym typie pomieszczeń i każdym wystrojem. Do klasycznych, a nawet staromodnych wnętrz pasować będą wyśmienicie, podobnie jak do bardzo nowoczesnych wnętrz. Ich uniwersalność równa jest wszechstronności. Zdecydowanie kontakty tej marki wpisują się w nurt pasującego teraz minimalizmu i eklektyzmu. To, co w Berker najlepsze to to, że poza włącznikami światła i kontaktami z prądem stałym możecie tam znaleźć także przełączniki do żaluzji, gniazda internetowe, czy telefoniczne. Dzięki temu możliwe jest ujednolicenie wszystkich gniazdek. Wygląda to zdecydowanie bardziej elegancko.

Kontakty te sprawdzają się w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, czyli wszędzie tam, gdzie nie tylko wygląd, ale także bezpieczeństwo mają znaczenie. Mnogość kolorów sprawia, że każdy znajdziec idealne dla siebie rozwiązanie.

Ofertę na gniazdka oferuje gniazdka Berker Kontaktuj.pl.