Garaż do zadań specjalnych

Samochód, półka z przetworami zimowymi, pudła z niepotrzebnymi rzeczami – co jeszcze trzymasz w garażu? To pomieszczenie wykorzystywane na dziesiątki sposobów. Ma wiele wcieleń – ile ludzi, tyle pomysłów na jego urządzenie. Najczęściej to po prostu miejsce dla samochodu. Jaki jest idealny garaż?

Garage door blue

Sukces tkwi w uniwersalności

Każdy posiadacz garażu wie, że to złoty wynalazek. To dzięki niemu nie musimy martwić się o samochód, kiedy podczas nocnej wichury łamią się drzewa, a z nieba sypie się grad. W zimowy poranek o wiele łatwiej odpalić samochód, który nocował w ciepłym garażu. Ponadto, parkowanie w nim ułatwia konserwację. Mróz i deszcz nie działają korzystnie na lakier. Jednak to nie jedyne zastosowanie garażu. W wielu domach służy on również jako druga piwnica. To idealne miejsce na przechowywanie sprzętów ogrodowych, takich jak łopata do odśnieżania, grabie czy kosiarka. Jeśli pomieszczenie jest duże, można zaaranżować również przestrzeń do majsterkowania. Wystarczy jeden blat i zawieszony na ścianie organizer lub hak na narzędzia. To również dobre miejsce do przechowywania pudeł z rzeczami, na które nie ma miejsca w mieszkaniu – zwykle są to pudła ze starymi książkami lub butelki domowego wina. Często zdarza się, że latem temperatura w garażu jest niższa niż na zewnątrz, co czyni go idealnym miejscem do przechowywania świeżych sezonowych warzyw.

Spraw sobie garaż!

Jeśli marzysz o bezpiecznym miejscu dla Twojego auta lub o stworzeniu sobie dodatkowej powierzchni do przechowywania, koniecznie zapoznaj się z ofertą na stronie www.cgt.com.pl. Konstrukcje proponowane przez tę firmę cieszą się popularnością, dzięki doskonałej jakości wykonania. Wiaty garażowe malowane są proszkowo, co jest powodem niesłychanej trwałości i estetyki. Oprócz oferty standardowej istnieje również możliwość złożenia zamówienia specjalnego, uwzględniającego podane przez klienta wymiary, spad dachu, rodzaj bramy, blachy, kolor oraz otwory okienne. Krótko mówiąc, słowo klienta to słowo święte! Do wykonania wiat wykorzystuje się najwyższej jakości materiały, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami daje propozycję idealną. Dodatkowo, w cenę zakupionej konstrukcji wchodzi jej montaż, a zapłaty dokonuje się w dniu wykonania zlecenia. W ofercie CGT znajduje się szeroka gama produktów takich jak kojce zwierzęce, altany, wiaty czy hale. Wszystkie zakupy obejmuje dwuletnia gwarancja.