Firanki i zasłonki do twojego domu!

Nic tak nie ozdabia wnętrza, jak dobrze dobrane firanki i zasłonki. Kolor, kształt, wielkość – każdy szczegół wpływa na to, jak będzie odbierane dane pomieszczenie przez naszych gości, a także jak my sami będziemy się w nim czuć.

???????????????????????????????

1. Firanki i zasłonki dla tych, którzy lubią otaczać się pięknem

2. Jakie powinny być firanki do salonu?

3. Jakie powinny być firanki do kuchni?

Dzięki firankom i zasłonkom, możemy ”oswoić” każde wnętrze, które dzięki nim stanie się przytulne i nabierze charakteru.

1. Firanki i zasłonki dla tych, którzy lubią otaczać się pięknem

          Każdy kto urządzał pomieszczenie od zera lub zmieniał jego wystrój wie, jak ważna jest dbałość o detale. Oprócz niewątpliwych zalet praktycznych, firanki i zasłony potrafią być prawdziwą ucztą dla estetów. Kiedy porównamy wybór, który mamy obecnie w sklepach, z tym, który miały nasze mamy czy babcie, uświadomimy sobie, że jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Sklepy prześcigają się w w ofertach naprawdę pięknych, nietuzinkowych firan. Możemy postawić na klasykę, która sprawdzi się w naszym oknie o każdej porze roku lub kupić firany, które będą zmieniać charakter wnętrza w zależności od naszych ”zachcianek”. Znajdziemy również wiele wzorów, które pasują stricte do danych wydarzeń, jak święta wielkanocne, czy narodziny dziecka.

2. Jakie powinny być firanki do salonu?

          Firany i zasłonki do salonu będą reprezentować nas przed naszymi gośćmi. To one w dużej mierze zdecydują o tym, jak będą postrzegać nasz salon ci, którzy zostaną w nim na dłużej. O gustach się ponoć nie dyskutuje, jednak klasa i elegancja są ponadczasowe i niezależne od indywidualnych preferencji. Bo czy znajdzie się ktoś, kto wolałby mieć kiczowate, brzydkie firany?

Zastanów się nad tym, jakie firany i zasłony najlepiej oddadzą charakter twojego wnętrza i będą z nim całkiem spójne. W salonie postaw na klasę i elegancję, które spodobają się każdemu. Postaraj się, aby nie popaść w przesadę – elegancja może być przytulna, nie musi wiać chłodem!

3. Jakie powinny być firanki do kuchni?

         W przypadku kuchni, w dużej mierze stawiamy na jakość. Takie firanki powinny nie tylko przedstawiać walory estetyczne, ale przy tym powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału, który osłoni to, co chcielibyśmy zasłonić i pokaże to, co chcielibyśmy widzieć.

Jeśli nie wiesz, gdzie znajdziesz firany i spełniające twoje oczekiwania, warto zajrzeć do Internetu. Strony takie jak kasandra.com.pl są poświęcone wyłącznie firankom oraz zasłonom i oferują ogromny wybór.