Ekskluzywne oświetlenie wnętrz nie musi być drogie!

Chociaż obecnie w sklepach możemy znaleźć bardzo dużo efektownych lamp, to jednak wybranie tych idealnych często jest problemem. Gdy zależy ci na tym, aby uzyskać zachwycający efekt, ale nie chcesz przy tym przepłacać, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

pexels-photo-99560

Lampy uznanych marek potrafią kosztować nierzadko po kilka tysięcy złotych. Nie każdy jest jednak w stanie pozwolić sobie na tak spory wydatek. Dlatego poszukujemy tańszej alternatywy dla ekskluzywnego oświetlenia. Wbrew pozorom wcale nie musimy rezygnować z dobrego stylu, ponieważ do dyspozycji mamy także szeroką gamę lamp, które kosztują niewiele, a przy tym wyglądają naprawdę oryginalnie i efektownie.

Jak sprawić, że wnętrze będzie wyglądać jak milion dolarów?

Przede wszystkim musimy wybrać odpowiedni styl i dobrać do niego artykuły oświetleniowe. W końcu inne lampy wybierzemy tam, gdzie króluje styl tradycyjny, klasyczny, natomiast inne będą świetnie wyglądać w nowoczesnych przestrzeniach.

Jeżeli chcemy zdecydować się na nowoczesne aranżacje, w takim przypadku możemy zdecydować się na standardowe artykuły oświetleniowe, ale możemy też wybrać oczka oświetleniowe, które będą zamontowane w suficie podwieszanym. Wykończone w kolorze srebrnym, bieli czy czerni oprawy wyglądają bardzo efektownie. Są jednocześnie niedrogie.

Gdy nie mamy możliwości wykonania oświetlenia w suficie podwieszanym, możemy zdecydować się na lampy sufitowe wiszące albo na plafony. Przy doborze plafonów pamiętajmy o tym, aby miały raczej prosty, minimalistyczny styl. W przypadku lamp wiszących możemy zaszaleć – w cenie około 100-150 złotych kupimy lampy w stylu industrialnym, ze szklanymi, przezroczystymi kloszami, modne lampy typu pająk czy lampy z drucianymi oprawkami.

Nie zapomnij o oświetleniu dekoracyjnym

Aby wnętrze wyglądało bardziej efektownie, warto też dobrać oświetlenie dekoracyjne. Mogą być to kinkiety, na przykład w kształcie sześcianu, możemy też wybrać lampy stołowe z tkaninowym kinkietem na prostej nóżce albo przypominający kamyk.

Jeżeli szukasz niedrogich i stylowych lamp, sprawdź lampy Massive – to szeroka gama atrakcyjnych cenowo artykułów dla wymagających!