Czym wyróżniają się zasilacze Mean Well?

Założona w 1982 roku na Tajwanie firma Mean Well specjalizuje się w produkcji zasilaczy, które znajdują wszechstronne zastosowanie. Mogą być wykorzystywane zarówno w automatyce przemysłowej, jak i w telekomunikacji. Zasilacze Mean Well doskonale sprawdzają się ponadto w roli zasilania awaryjnego oraz w oświetleniu typu LED.

bas-van-breukelen-674121-unsplash

Czym charakteryzują się zasilacze Mean Well?

Te najnowszej generacji urządzenia można zaliczyć do wyrobów najwyższej jakości. Wyróżniają się nie tylko pracą w szerokim wyborze napięć wejściowych, ale także wyposażeniem we wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, takie jak przeciążeniowe (OC), przepięciowe (OV) czy zwarciowe (SC). Ich niekwestionowanym atutem jest nieduża wielkość, która decyduje o tym, że są one lekkie i praktyczne. Zasilacze Mean Well mogą występować w różnych konfiguracjach napięć oraz prądów wyjściowych, przy czym zakres ich mocy (w odniesieniu do systemów LED) waha się od ośmiu do sześciuset watów.

Jakim zaletami wyróżniają się zasilacze Mean Well?

Funkcjonalne zasilacze Mean Well swoje walory użytkowe zawdzięczają zastosowanym do ich produkcji innowacyjnym, zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym. Ich wysokie parametry techniczne sprawiają, że każdy z produktów jest urządzeniem najlepszej jakości. O ich zaletach decyduje poza tym niezwykła różnorodność, ponieważ wśród zasilaczy Mean Well znajdują się zasilacze napięciowe, zasilacze prądowe, zasilacze z funkcją ściemniania, zasilacze bez obudowy czy drivery prądowe.

Wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów zasilacze Mean Well należą współcześnie do najnowocześniejszych urządzeń, które charakteryzują się niezawodnym i bezawaryjnym działaniem. Odgrywają – niezależnie od przeznaczenia – niezwykle istotną rolę, ponieważ w stu procentach wypełniają powierzone im zadania nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Co więcej, dzięki posiadanym atestom i certyfikatom gwarantują bezpieczeństwo i są przystosowane do pracy w każdych warunkach. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na zmiany temperatury.