Testuj Koncept z BoConcept!

Berlin, Dubaj, Nowy Jork – na wyciągnięcie ręki
Konkurs: „Testuj Koncept – wybierz najpiękniejszy apartament BoConcept i wygraj wycieczkę do Berlina, Dubaju lub Nowego Jorku”

Nowa kolekcja mebli i dodatków 2014/2015 już zagościł a we wszystkich salonach BoConcept. Naszym zdaniem „to więcej niż kolekcja – it’s a concept”. Wyróżnia ją indywidualizacja i nieograniczone możliwości wyboru w duńskim stylu, a nie tylko nowe meble, pojedyncze projekty czy detale. Ważnym elementem nowej kolekcji, pozwalającym na poznanie całego jej spectrum są apartamenty pokazowe. Najlepsi Dekoratorzy Wnętrz BoConcept urządzili 3 apartamenty pokazowe w Berlinie, Dubaju i New Jersey – z widokiem na nowojorski Manhattan. Apartamenty pokazowe prezentowane są na stronie internetowej, a każdy wielbiciel designu ma szansę obejrzeć je w naturze i przetestować
wyposażenie biorąc udział w konkursie.

Zasady konkursu:
– Należy wybrać najpiękniejszy swoim zdaniem apartament pokazowy i zagłosować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na www.boconcept.pl.
– Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.boconcept.pl. Szanse na wygraną można zwiększyć głosując także bezpośrednio w salonach BoConcept.
– Nagrody obejmują 3-dniowy pobyt w wybranym apartamencie pokazowym dla dwóch osób oraz przelot samolotem w obie strony.

Do wygrania 4 nagrody.
– Konkurs trwa od 1 września do 31 października 2014. Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 7 listopada 2014. Szczęśliwi zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą elektroniczną.Meble z nowej kolekcji można poznać i przetestować, niekoniecznie biorąc udziałw konkursie, ale też rezerwując pobyt w apartamencie odpłatnie. Rezerwacja pobytu w apartamentach odbywa się bezpośrednio w salonach.
Szczegóły dotyczące konkursu, rezerwacji apartamentów oraz nowej kolekcji BoConcept znajdują się na www.boconcept.pl